O nas

Textile Union to nowoczesna firma zajmująca się kompleksową produkcją odzieży. Działamy w branży od kilkunastu lat.Posiadamy własny zakład produkcyjny oraz siec współpracujących zakładów satelickich. Wykorzystując doświadczenia zdobyte przy projektowaniu i produkcji ubrań dla światowych marek, dostarczamy klientom produkty najwyższej jakości. Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych kontrahentów. Realizujemy zamówienia zarówno na przygotowanie regularnych, masowych kolekcji jak i krótkie serie dla klientów detalicznych, chcących stworzyć własną, zindywidualizowaną linię ubrań. Realizujemy również zamówienia na odzież roboczą, ochronną i korporacyjną dla firm, odzież i stroje dla klubów sportowych.
Zajmujemy się nie tylko projektowaniem, produkcją i dystrybucją. Doświadczony zespół oraz sieć partnerów w kraju i za granicą pozwala zaoferować naszym Klientom kompleksową obsługę i wsparcie w całym procesie poprodukcyjnym – obsługę graficzną, przygotowanie i realizację kampanii wizerunkowych
i promocyjnych, sesji zdjęciowych czy materiałów reklamowych związanych
z marką. Posiadamy również swoje biuro w Bangladeshu, tak zwany Buying House, gdzie nasi pracownicy nadzorują oraz kontrolują zamówienia złożone w lokalnych fabrykach. Dzięki wypracowanym przez lata relacjom mamy możliwości produkcji mniejszych wolumenów w atrakcyjnych cenach, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

Zainteresowany współpracą?
Napisz do nas: